• Kirpi Akmayan Vegan Siyah Göz Kalemi Day&Night
  • Kirpi Akmayan Vegan Siyah Göz Kalemi Day&Night
  • Kirpi Akmayan Vegan Siyah Göz Kalemi Day&Night
-%13

Kirpi Akmayan Vegan Siyah Göz Kalemi Day&Night

69,00 TL 79,00 TL

Kirpi Akmayan Vegan Siyah Göz Kalemi Day&Night 

Hayvansal Ürün ve Hayvansal Yan Ürünleri İçermeyen Vegan formüle sahip ve doğa dostu Göz Kalemi.Akma ve bulaşma yapmayan formülü sayesinde 24 saat dayanıklı,  en favori göz kaleminiz olacak!

Rengi sabitlendikten sonra kesinlikle bulaşma yapmaz.

Göz çizgisini kusursuzlaştırır.

Yoğun siyah rengi gün boyu netliğini korur.

Göz kalemi açacağı ile ucunu açabilirsiniz. Asansörlü değildir.


Teslimat;

Siparişleriniz hafta içi günlerde 17.00'a, Cumartesi günü 12.30'a kadar AYNI GÜN içerisinde Sürat kargo firmasına teslim edilir. Cumartesi günü saat 12.30'dan sonra verilen siparişler Pazartesi günü işleme alınmaktadır. Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ilk iş gününde işleme alınmaktadır.

Değişim / İade;

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren;  2 iş günü içerisinde gönderi yaptığımız firma ile gönderip, (Sürat kargo)  değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Değişim ve iadeler müşteri tarafından karşılanır. Karşı ödemeli olarak gönderdiğiniz kargoları kabul etmiyoruz.  Kullanılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Faturasız gelen ürünlerde de aynı şekilde iade kabul edilmemektedir.

Bize gönderdiğiniz kargo incelenir, incelemeden sonra sisteme iadeniz iletilir. 3 ila 7 iş günü arası iadeniz İyzico tarafından sağlanacaktır. İade ve değişim için teslimat adresi aşağıdadır.

RİTÜEL KOZMETİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ORUÇREIS MAH. TEKSTILKENT CAD. A23 NO: 10 B IÇ KAPI NO: 307 Esenler/İstanbul