Hakkımızda

Ritüel; ismini eski zamanlarda yapılan seremonilerden alır. Özel durumlarda yinelenen ve alışkanlık özelliği kazanmış davranışlar olarak tanımlanır. Biz Ritüel’in cazibesine her kadının güzellik ritüelleri arasında yerimizi almayı hedefleyerek kapıldık. Sadece özel günlerde değil evde geçirilen sakin bir Pazar gününde bile her anınızı bir ritüele dönüştürmek için çalışıyoruz.

2019 yılında İstanbul’da kurulan Ritüel Kozmetik olarak sürdürülebilirliği, doğa ve hayvan dostu bir anlayışla birleştirmek istiyoruz. %100 VEGAN, dermatolojik olarak test edilerek nihai tüketici ile buluşan KİRPİ markası bu isteğimizi gerçeğe dönüştürme yolundaki ilk yol arkadaşımız. Üretim, satış ve pazarlama faaliyetlerini kendi bünyemizde gerçekleştirdiğimiz KİRPİ markası yeni nesil makyaj ürünleri ile tanışmanız için bir davetiye niteliğinde.

Ritüel Kozmetik olarak Dünyada önde gelen saç bakım, cilt bakım ve makyaj markalarını güzellik ritüellerinize en avantajlı fiyatlarla buluşturmak için satışa sunuyoruz. Önceliğimiz etkili, trendleri yakından takip eden, doğa ve hayvan dostu içeriğe önem veren markalarla işbirliği içerisinde olmak.

Geri dönüşümle kazanılmış materyallerle üretilen kargo paketlerimiz çevreyi koruyor. Bu misyonumuzla sürdürülebilirliği cazip bir tercih haline getirmeyi önemsiyoruz.