Blog

Hamile ve bebeklerin Hindistan Cevizi Yağı kullanması için 8 neden

Siz de günlük yaşantınızda kullandığınız ürünlerin artık daha doğal ve etkili olmasına özen gösterenlerden misiniz? O halde bugün öğrendikleriniz sizi de çok sevindirecek! Cilt bakımında yemeklere, diş macunundan saç bakımına her alanda kullanılabilen Hindistan Cevizi Yağını hamile ve bebek için de birbirinden etkili kullanım yolları var.

Maskara alırken neye dikkat etmeli?

Gür, uzun ve kıvrık kirpiklere kavuşmanın hayal olmadığını, doğru ürünleri kullanırsan hayran olduğun kirpik görünümüne hızla kavuşacağını söylemek için geldik. Önce maskara alırken nelere dikkat etmen gerektiğinden başlayalım!

Büyüleyici Yılbaşı Makyajı için ihtiyacın olanlar

Güzel sürprizlerle dolu bir 2021 diliyoruz! Yeni yıla nasıl girersen öyle geçer sözünün enerjisine inanarak 2021 yılına girerken enerjik ve capcanlı bir görünüme kavuşman için ihtiyacın olan cilt bakım ve makyaj ürünlerini listeledik.

Caudalie ritüeli

Her şeyden önce büyük bir aşk, doğa, tutku, birliktelik ve cesaret hikâyesi ile doğan Caudalie markası doğal ve etkili içeriklerinin yanında atık üretmeyen ambalajlarıyla da güzellik ritüellerinizde yerini almayı sonuna kadar hak ediyor.

Kaş rengine uygun kaş kalemi nasıl seçilir?

Doğal ve kusursuz görünen kaşlar için doğru kaş kalemi tercih ediyor olmak şart! Cilt renginize ve kaş yapınıza en uygun kaş kalemini tercih etmek için rehberimize mutlaka göz atmalısınız.

En iyi Misel Su: Bioderma Sensibio H2O

Cilt temizleme ritüellerimizde hepimizin aradığı ortak bir nokta var. Cildimizi hassaslaştırmadan kirden, yağdan ve makyaj kalıntılarından arındırmak istiyoruz. Bu beklentimizi karşılarken de cildimize bakım yapıyor olmak bizi ekstra şanslı hissettiriyor. İşte tam da bu yüzden Bioderma Sensibio H2O en sevilen micellar su olmayı sonuna kadar ha ediyor.

Filtresiz doğal güzelliğini keşfet!

Her kadın kusursuz bir cilt görünümü ister. Sabah aynaya baktığında, önemli bir buluşmaya giderken ya da bütün günü pijamalarıyla evde geçirirken… Telefonlarımız hayatımızı kolaylaştıran araçlarken sosyal mecralarda her daim mükemmel görünmek zorunda olduğumuzu hissettiren filtreleri hayatımıza soktuğundan beri cildimizin her zaman kusursuz görünmesini istiyoruz.

Kaş ve kirpikler neden dökülür?

Sağlıklı kaş, kirpik görünümü yüz güzelliğini ortaya çıkaran önemli etkenlerin başında geliyor. Yüzümüzün vurgu noktasında bulanan kaşlarımızı ifademizi güçlendirirken göz kapaklarımızda bir yelpaze gibi sıralanmış kirpiklerimizse bakışlarımıza anlam katıyor. Bu nedenle hem ifademizi güçlendirmek hem de etkili bir bakışa sahip olmak için kaş ve kirpik bakımımızı ihmal etmemeliyiz.